کلینیک سلامت و تناسب اندام Shapers

این برنامه بر پایه اصول علمی تغذیه و رژیم درمانی توسط نگار بلورفروشان متخصص تغذیه از آمریکا پایه گذاری شده و از سال ۱۳۸۵ در بیمارستان ایرانمهر تهران فعالیت خود را آغاز کرده است.

چرا ما

برنامه تناسب اندام shapers با تحقیقات وسیع برای تمامی سنین و برای رسیدن به وزن ایده آل و همچنین درمان انواع بیماریها(قند خون، چربی خون، فشار خون، انواع بیماریهای گوارشی و کبد چرب، بیماریهای قلبی، افزایش متابولیسم بزرگسالان و تغذیه درمانی تخصصی کودکان و رژیم غذایی در شرایط بحرانی و تصادفات طراحی شده است. در حفظ تناسب اندام از روش شمردن کالری مواد غذایی روزانه استفاده شده است. خانم بلورفروشان در سال ۲۰۱۹ با اخذ مدرک مربی سلامت از دانشگاه میامی آمریکا فعالیت خود را گسترده‌تر کرده است. در برنامه تناسب اندام Shapers می توانید به راحتی وزن ایده آل و کالری مورد نیاز روزانه خود را محاسبه کنید و به شما لیست کالری مواد غذای نیز داده می شود و شما بدون حذف هیچ گروه غذایی به وزن ایده آل خود می رسید . در این برنامه هفته ای ۱ تا ۲ کیلو گرم کاهش یا اضافه وزن خواهید داشت و به شما برنامه فعالیت ورزشی نیز اهدا می گردد. در این برنامه دستورات آشپزی رژیمی نیز داده می شود و همچنین اعضا این کلینیک تناسب اندام از کلیه تحقیقات و مقالت روز در زمینه تغذیه و رژیم درمانی آگاه می گردند و از طریق وب سایت و یا اینستاگرام و ارائه برنامه غذایی به صورت حضوری و غیر حضوری می تواند باشد. کتب منتشر شده :
  • کالری شمار نشر تیمور زاده
  • معجزه تناسب اندام به فارسی و انگلیسی نشر تیمورزاده
  • تغذیه کودکان نشر تیمورزاده

هدف

جلب افراد جامعه جهت ارتقا سلامت روان و جسم، دست‌یابی به وزن مناسب و تناسب اندام با احتساب نوع بدن از طریق آموزش، مساعدت و حمایت آنها در پیروی از بهترین گزینه‌های تغذیه و سبک زندگی

تاریخچه

مرکز رژیم درمانی شیپرز در سال ۱۳۸۵ توسط نگار بلورفروشان متخصص تغذیه از آمریکا تاسیس گردید. این مرکز همراه با ارايه کلیه خدمات مشاوره تغذیه و سلامت طیف وسیعی از محصولات سالم رژیم درمانی را نیز عرضه می نماید. تعهد ما بعنوان مربی سلامت همراهی شماست تا به بهترین حال جسمانی خود دست یابید.

موفقیت

بیش از ۱۰۰۰۰ مشتری وفادار و رضایت‌مند از سال ۱۳۸۵. -کسب نام نیک و معتبر از طریق بهره‌گیری از ملاقات‌های حضوری،برنامه‌های رادیو سلامت، کارگاه‌های جمعی، انجمن‌ها و مدارس و انتشار ۷ کتاب به زبان فارسی و یک کتاب به زبان انگلیسی